Technologie pro Chladící věže
ČeskyEnglishPусский

O firmě MYTECH s.r.o.

MYTECH s.r.o - Technologie pro chladící věže

Firma MYTECH s.r.o. byla založena jako specializovaná firma pro výstavbu a opravy chladicích věží všech typů a velikostí.

Založení této společnosti bylo logickým vyústěnám činnosti mateřské firmy MYPLAST s.r.o., která vyrábí od roku 2002 technologické výrobky pro chladicí věže a dodává je jak na tuzemský, tak i zahraniční trhy (Řecko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Polsko, státy Ruské Federace, Kuba, Brazílie atd).

MYPLAST

 

Výrobní zázemí si společnost MYTECH vybudovala ve Skašticích u Kroměříže v areálu mateřské firmy MYPLAST, odkud probíhá rovněž expedice veškerého požadovaného sortimentu.

 

hala MYPLAST

Společnost MYTECH disponuje veškerým potřebným technickým zařízením pro realizaci akcí na klíč.

Věříme, že právě naše zkušenosti, znalosti a kvalita našich dodávek a služeb se stanou základem našeho dlouholetého partnerství.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Nabízíme kompletní bezplatnou kontrolu!!!

Potřebujete vědět zda-li máte vše ohledně chladících věží a jejich běhu v pořádku? Obraťte se na nás. Velmi rádi Vám provedeme bezplatnou prohlídku. Nabízíme v této prohlídce také návrh rozsahu oprav a potřebné technologie a popřípadě i provedení servisních prací. Neváhejte a nechte si vše zkontrolovat. Nabízíme také servis, opravy a modernizace!

Přejít na archiv novinek

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám na sociální sítě.

 
 
MYTECH s.r.o

Skaštice 159
76701 Kroměříž

Tel.: +420 573 504 142
Email:

Partnerské stránky Průmyslové zpracování plastů MYPLAST Webdesign studio TAOX je také autorem webů