Technologie pro Chladící věže
ČeskyEnglishPусский

Komponenty pro chladicí věže

MYTECH s.r.o. je dceřinou firmou společnosti MYPLAST s.r.o. , která je dlouholetým výrobcem technologie chlazení, které je instalováno na celé řadě různých typů chladicích věží na území České republiky, Slovenska, zemí bývalé Jugoslávie, Ruska, Ukrajiny a i v tak vzdálených lokalitách jako je Egypt, Irák, Sýrie, Kuba atd.

Námi nabízené komponenty jsou prověřeny více jak 20-ti letým vývojem a za tuto dobu prošly řadou změn a vylepšení

Technologickou vestavbu chladících věží tvoří chladící výplň, která je sestavena do bloků ze speciálně tvarovaných desek z PVC. Bloky se kladou do vrstev dle potřeby. Nad chladící výplní jsou rozvody vody osazené plastovými nárazovými rozstřikovacími tryskami.

Nad rozvodem vody jsou umístěny eliminátory - odlučovače kapek, které mají rozhodující vliv na celkové ztráty vody únosem. Slouží k odloučení drobných kapek vody z odsávaného vzduchu, jejich zachycení a odvedení zpět do chladící soustavy. Jsou sestaveny z bloků speciálně tvarovaných lišt zhotovených z PVC.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Nabízíme kompletní bezplatnou kontrolu!!!

Potřebujete vědět zda-li máte vše ohledně chladících věží a jejich běhu v pořádku? Obraťte se na nás. Velmi rádi Vám provedeme bezplatnou prohlídku. Nabízíme v této prohlídce také návrh rozsahu oprav a potřebné technologie a popřípadě i provedení servisních prací. Neváhejte a nechte si vše zkontrolovat. Nabízíme také servis, opravy a modernizace!

Přejít na archiv novinek

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám na sociální sítě.

 
 
MYTECH s.r.o

Skaštice 159
76701 Kroměříž

Tel.: +420 573 504 142
Email:

Partnerské stránky Průmyslové zpracování plastů MYPLAST Webdesign studio TAOX je také autorem webů