Technologie pro Chladící věže
ČeskyEnglishPусский

Velké ventilátorové chladící věže

Chladicí věže - Malé ventilátorové chladící věžeChladicí věže - Velké ventilátorové chladící věžeChladicí věže - Velké ventilátorové chladící věžeChladicí věže - Velké ventilátorové chladící věžeChladicí věže - Velké ventilátorové chladící věžeChladicí věže - Velké ventilátorové chladící věžeChladicí věže - Velké ventilátorové chladící věžeChladicí věže - Velké ventilátorové chladící věže

Velké ventilátorové chladicí věže jsou určeny pro velké provozy. Tyto věže mohou být realizovány jako železobetonové monolitiké stavby , nebo jako železobetonové prefabrikované stavby. Eventuálně mohou být konstruovány s ocelovou (nebo kompozitní) nosnou konstrukcí s opláštěním vyrobeným z různých materiálů (sklooaminát, žárově zinkovaný plech, hliník atd.). Na střeše ventilátorové chladicí věže je umístěna ventilátorová jednotka s difuzorem . Tyto věže jsou montovány výhradně na železobetonový bazén. Tyto chladicí věže jsou vždy v řadovém uspořádání, počet buněk je dle potřeby konkrétního zadání. Jedná se o mokré atmosférické chladiče průmyslové vody. Přiváděná oteplená voda je rozstřikována tryskami, umístěnými v horní části chladiče, na bloky chladící výplně, sestavené z tvarovaných plastových fólií. Prostřednictvím sacího axiálního ventilátoru, umístěného v horní části mikrochladiče, proudí proti pohybu oteplené vody vzduch, který odebírá část tepla z této vody. Vzduch je přiváděn nasávacími otvory a usměrňován žaluziemi ve spodní části mikrochladiče. Ochlazená voda je shromažďována v betonové jímce, a čerpadly dopravována k chlazené technologii.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Nabízíme kompletní bezplatnou kontrolu!!!

Potřebujete vědět zda-li máte vše ohledně chladících věží a jejich běhu v pořádku? Obraťte se na nás. Velmi rádi Vám provedeme bezplatnou prohlídku. Nabízíme v této prohlídce také návrh rozsahu oprav a potřebné technologie a popřípadě i provedení servisních prací. Neváhejte a nechte si vše zkontrolovat. Nabízíme také servis, opravy a modernizace!

Přejít na archiv novinek

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám na sociální sítě.

 
 
MYTECH s.r.o

Skaštice 159
76701 Kroměříž

Tel.: +420 573 504 142
Email:

Partnerské stránky Průmyslové zpracování plastů MYPLAST Webdesign studio TAOX je také autorem webů